![Фото Криворізької районної державної адміністрації](/uploads/news/resize/w/750x750/1pbokcoygqjoo04x.jpg)
![Фото Криворізької районної державної адміністрації](/uploads/news/resize/w/750x750/vuw5qgjluoiktle7.jpg)
У Широківській громаді протягом двох днів проводили роботи з демонтажу металевих конструкцій на переправі через річку Інгулець. Інформацію надали у Криворізькій районній державній адміністрації.
Фото Криворізької районної адміністрації
Ремонтні роботи проводили спеціалізованою технікою. Руйнування переправи відбулось через паводок на річці, що виник через пошкодження ворожими ракетними обстрілами гідротехнічних споруд у Кривому Розі.
Як зазначають в адміністрації району, зняту металоконструкцію збережуть та планують використати в подальшому. Заторів на річці немає, завали ліквідовано, очищено прибережну територію. Робота над відновленням переправи продовжується.
Інші новини: На Криворіжжі піротехніки ліквідували два сучасні боєприпаси.