Хто із переміг у змаганнях із плавання?
Учора, 10 липня, у Кривому Розі стартували Ігри Нескорених - змагання серед ветеранів та військослужбовців, що зазнали поранень під час виконання обов’язку. У перший день провели та підвели підсумки змагань із плавання.
Прямий ефір з відкриття Ігор Нескорених у Кривому Розі можна переглянути за посиланням.
Переможців визначали за категоріями спортивними в залежності від дистанції та стилю плавання, а також по категорії складності поранень - від легких до важких (ISD, ISC, ISB, ISA). За результатами перегонів, срібло та дві бронзи вибороли спортсмени із Кривого Рогу.
Категорія “Плавання 50 м вільним стилем”:
ISB чоловіки:
- І місце - Іван Лепеха (Рівненська область),
- ІІ місце - Андрій Бадарак (Київ),
- ІІІ місце - Олександ Дударєва (Чернігівська область).
ISC чоловіки:
- Золото - В’ячеслав Хальчишин (Рівненська область),
- Срібло - Ігор Павлов (Кривий Ріг).
ISD чоловіки:
- І місце - Олександр Пономарьов (Хмельницький),
- ІІ місце Владислав Шатіло (Чернігів),
- ІІІ місце - Олег Кравець (Миколаїв).
ISЕ чоловіки:
- Золото - Артем Кайдан (Донецька область),
- Срібло - Віталій Кущ (Дніпро),
- Бронза - Віктор Шинкарук (Хмельницький).
ISЕ жінки:
- І місце - Ярослава Мазур (Житомирська область).
Категорія “Плавання 50 м брасом”:
ISВ чоловіки:
- Золото - Андрій Бадарак (Київ),
- Срібло - Іван Лепеха (Рівненська область),
- Бронза - Олександр Дударєв (Чернігівська область).
ISС чоловіки:
- І місце - Олександр Пономарьов (Хмельницький),
- ІІ місце - Олег Кравець (Миколаїв),
- ІІІ місце - Сергій Пандрак (Рівне).
ISD чоловіки:
- Золото - Віктор Шинкарук (Хмельницький),
- Срібло - Віталій Кущ (Дніпро),
- Бронза - ОЛексій Баландін (Кривий Ріг).
Категорія “Плавання 50 м на спині”:
ISВ чоловіки:
- І місце - Андрій Барадак (Київ),
- ІІ місце - Олександр Дударєв (Чернігівська область),
- ІІІ місце - Іван Лепеха (Рівненська область).
ISС чоловіки:
- Золото - Олександр Пономарьов (Хмельницький),
- Срібло - Сергій Пандрак (Рівне),
- Бронза - Олег Кравець (Миколаїв).
ISЕ чоловіки:
- І місце - Артем Кайдан (Донецька область),
- ІІ місце - Віталій Кущ (Дніпро),
- ІІІ місце - Віктор Шинкарук (Хмельницький).
Категорія “Плавання 50 м батерфляй”:
ISВ чоловіки:
- Золото - Андрій Бадарак (Київ),
- Срібло - Іван Лепеха (Рівненська область).
ISD чоловіки:
- І місце - Олександр Пономарьов (Хмельницький),
- ІІ місце - Сергій Пандрак (Рівне).
ISЕ чоловіки:
- Золото - Артем Кайдан (Донецька область),
- Срібло - Віктор Шинкарук (Хмельницький),
- Бронза - Олексій Баландін (Кривий Ріг).
Категорія “Плавання 100 м вільним стилем”:
ISВ чоловіки:
- І місце - Іван Лепеха (Рівне),
- ІІ місце - Андрій Бадарак (Київ),
- ІІІ місце - Олександр Дударєв (Чернігів).
ISD чоловіки:
- Золото - Владислав Шатіло (Чернігів),
- Срібло - Олег Кравець (Миколаїв),
- Бронза - Сергій Пандрак (Рівне).
ISЕ чоловіки:
- І місце - Артем Кайдан (Донецька область),
- ІІ місце - Віктор Шинкарук (Хмельницький),
- ІІІ місце - Віталій Кущ (Дніпро).
ISЕ жінки:
- Золото - Ярослава Мазук (Житомирська область).
Призовий фонд Ігор Нескорених: ІІІ місце - 3 000 грн, ІІ місце - 6 000 грн, І місце - 10 000 грн.
Нагадаємо: У Іграх Нескорених в Кривому Розі участь взяли близько ста військовослужбовців.