Криворізька плавчиня Ірина Пікінер стала призером на Чемпіонаті Світу з підводного плавання, що проходив у Колумбії. На міжнародних змаганнях, що проходили у колумбійському місті Калі, Ірина піднялась на третю сходинку п’єдесталу пошани за результатами запливу на 200 метрів у біластах. Ірина - вихованиця ПАТ "ПівдГЗК", тренує плавчиню Сергій Трофименко.

Фото зі сторінки Facebook Ірини Пікінер

Загалом збірна України з підводного спорту виборола дев'ять нагород на чемпіонаті світу. Тричі на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася 17-річна Софія Гречко. Спортсменка була найшвидшою на дистанціях  400 м та 800 м у ластах, а  також здобула «золото» в естафетній команді 4х200 м та фінішувала другою на 200-метрівці у ластах. У складі естафетної команди «золото» також виграли Анастасія Антоняк, Вікторія Уварова та Анастасія Макаренко.

У змаганнях серед чоловіків на дистанції 1500 м (плавання у ластах), володарем золотої нагороди став Олексій Захаров.

Інші переможні новини: Вихідними вихованка ДЮСШ №2 Ілона Прокопевнюк виборола золоту медаль з вільної боротьби. Спортсменка брала участь у Міжнародному турнірі «Open Poland», що проходив у Варшаві з 19-го по 24-те липня.