Фото ЦСДЮМ «Олімп»

Двоє криворізьких каратистів зійшли на спортивний п’єдестал 7-го чемпіонату Європи з кіокушин карате(WKB). Спортсмени вибороли чотири медалі змагань. Про успіхи вихованців повідомили на офіційний сторінці у facebook ЦСДЮМ «Олімп».

25-26 травня у Туреччині, м. Дюздже відбувся 7-й Чемпіонат Європи з кіокушин карате(WKB). У змаганнях у складі збірної команди України взяли участь вихованці КПНЗ ЦСДЮМ «Олімп» Євдокимов Ярослав та Тітов Іван.

«Цього разу, як ніколи, у розділі ката була дуже велика кількість суперників з різних країн. Спортсмени Євдокимов Ярослав та Тітов Іван, змагалися в одній віковій категорії. Дуже круто, коли з 30 суперників, наші хлопці зустрілися у фіналі. Що свідчить про високий рівень підготовки збірної України», - зазначили у центрі «Олімп».

У підсумку змагань, криворізькі каратисти вибороли чотири медалі у двох розділах:

- у розділі «ката»:

· 1 місце Тітов Іван

· 2 місце Євдокимов Ярослав

-у розділі «куміте»:

· 3 місце Тітов Іван

· 3 місце Євдокимов Ярослав

Вітаємо із заслуженими результатами наших спортсменів! До змагань юнаків підготував тренер Олександр Панчуков.

Раніше ми писали: спортсменка з Кривого Рогу виборола 5 медалей чемпіонату Європи з сумо.