Фото ДЮСШ№10

Криворізький боксер без поразок пройшов увесь чемпіонат та здобув «золоту» медаль змагань. Про це повідомили на офіційній сторінці у facebook ДЮСШ №10.

З 26 травня по 3 червня у с. Бояни Чернівецької області пройшов Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження на честь повітряних сил ЗСУ.

У змаганнях взяли участь 450 спортсменів з усієї країни. Дніпропетровська область на цьому чемпіонаті посіла II місце. Четверо юнаків стали чемпіонами і 5 – бронзовими призерами. Серед дівчат – дві чемпіонки, віцечемпіонка та 5 бронзових призерок.

Свої вміння на рингу продемонстрував і криворізький спортсмен Богдан Смоляк – вихованець ДЮСШ №10.

Боксер виступив у ваговій категорії 48 кілограмів, провів у рамках чемпіонату 4 двобої, у яких отримав перемогу. Як підсумок – «золота» медаль змагань.

До чемпіонату України спортсмена підготував тренер – викладач Кучер М.В.

Вітаємо боксера і тренера з перемогою та зичимо подальших успіхів у рингу.

Далі спортсмен буде готуватися до Чемпіонату Європи з боксу, що пройде у Боснії і Герцеговині.

Раніше ми писали: Ігри Нескорених у Києві: криворізькі нацгвардійці повертаються додому з медалями.